درباره ما

استودیو رامکا

یک موسسه ی هنری است که تا امروز به لطف و همراهی شما و خوش یمنی روزگار تجربه ی بی نهایت پربار و در خور توجه در انجام پروژه های عکاسی و فیلم برداری داشته و با انجام بیش از 3000 مراسم جشن ، هزاران مورد عکاسی پرتره ، خانوادگی و غیره، انجام پروزه های مختلف تبلیغاتی و صنعتی برای شما ثابت نموده ، اصالت و ریشه ی مثال زدنی و قابل اعتماد در جایگاه عکاسی وفیلم برداری امروز کشوردارد.

مدیریت این مجموعه فارغ از هیاهوی امروزه در کنار دانش وتخصص و با تجربه تیمی توانسته همگام با هنرمندانی کارآزموده و مجرب با تحصیلات دانشگاهی هم راستا در این زمینه همراه و هم جهت با شما باشد ما تلاش میکنیم تا با تخصص و حسن خلق از اولین برخورد و مشاوره تا اتمام و تحویل پروژه در تمام مراحل کاری، شما عزیزان را همراهی نموده تا نتبجه ی در خور ستایش و جایگاه مشتریان گرامی ارایه کرده و روزگاری خوش و زیبا را برای شما رقم بزنیم.

استودیو رامکا که در ابتدای راه با اسم فتو کلیک و از سال 1384 با نام استودیو رامکا تحت نظارت اتحادیه عکاسان وفیلم بردارن استان تهران تا به امروز در خدمت شما عزیزان است .استودیو رامکا با افتخار در کارنامه خود آموزش بیش از 50 نفر از برترینهای عکاسی پرتره شامل برند ها و افراد درجه یک این هنر را دارد ، که در حال حاضر برخی از هنرآموخته گان این مجموعه در بهترین موقعیت شغلی در داخل و خارج از کشور به فعالیت مشغول می باشند. از دیگر افتخارات ما انجام پروژه ها عکاسی تبلیغاتی و صنعتی از برندهای مشهور ایرانی در زمینه های مختلف است که معرفی اولین محصولات خود را با عکسهای فاخر استودیو رامکا با موفقیت انجام داده اند.


و اما برای آشنایی بهتر و بیشتر با ما میتوانید ادامه متن زیر را مطالعه بفرمایید

من فرامرز حسینی (محمد ضریح الحسینی ) هنر آموخته و خود اموخته در عرصه عکاسی از حوالی سالهای 1372 از روی شوق وهیجان واشتیاق به صورت خودآموخته و تجربی وارد دنیای زیبا و بیکران عکاسی و فیلم برداری شدم. بین سالهای 1376 تا 1379 هم زمان با ورود به دانشگاه محضر اساتیدی فرزانه و بی همتا همچون اکبر عالمی ، کاوه گلستان و بهمن جلالی و اسماعیل عباسی ، .... رو عاشقانه طی طریق کردم. با اتمام دور اول تحصیلات دانشگاهی و ادامه تحصیلات دانشگاهی در رشتهای دیگر در حوزه خبرنگاری تجربه ای گرانبها آزمودم که آمیخته شد با فراگیری عشق ، خرد و فلسفه در هنر که نگاهی نو به جهان پیرامون و عشق ورزیدن به جهان هستی نتیجه وتجربه ن بود و حال که زمانی گذشته بود ، دروغ های خبری ، مشکلات ودردسرهای دنیای خبر در تضاد معانی هنری و مقابل دیدگاه من قرار گرفت و دیگر دنیای عکاسی خبری جاذبه ی برای من نداشت و در نظرم باعث نزول شآن هنر شد ، و نیازمند تصمیمی دوباره شدم.
ابتدای سال 1379 این بار با شروع دوره های متفاوتی در عکاسی وارد عرصه ی دیگری از کسب وکار هنری شدم در محضر اساتید بزرگی همچون استاد عزیز انصاری ، فخرالدین فخرالدینی کسب هنر کردم در دورهای دانشگاهی ایرانی و غیر ایرانی معتبر دنیا همچون
CAVENDISH COLLEGE (UK)2002 با کسب برترین امتیاز هنری وارد دنیای عکاسی پرتره شدم و این سرآغاز راه امروز و علت تاسیس استودیو رامکا بود.

Follow me @ Instagram